islami Sohbet e Girmek icin Tıkla Malatya islami sohbet

Tarih : 10/03/2013 Ekleyen:
Katogori : Anasayfa, iSLAMi Sohbet
Yorumlar : 1 Yorum var
Etiketler : , , ,

Malatya islami sohbet siteleri olarak sizlere seviyeli ve kaliteli dini bir sohbet sitesi üzerinden gercek dostluk muhabbet keyfini veriyoruz.

Malatya islami sohbet sitemize sizler de giris yaparak yeni kalici  dostluklara yelken acabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi islami ve chat sohbet siteleri olarak sizlere klavye ile basliyan ve kalici baki dostluklarla biten Malatya islami sohbet sitemize sizleri de bekliyoruz.

Sitemiz tamamen islami chat kanallari üzerine kurulmustur. Kanallarimiza giriste isterseniz #islami sohbet odamizda muhabbet edebilirsiniz, isterseniz Bulmaya oyun soru cevap kelime yarisma kanallarimizda oyun oynuyabilirsini. Bunlari yaparken ayni anda islami müzik sitemizde hem ayni anda müzik’te dinliyebilirsiniz.

Son zamanda sizlere sürekli Türkiye’ye ait  islami sehirler üzerinden sohbet veren http://www.islamisiteler.net sohbet sitemiz’de bügün’de sizlere Malatya islami sohbet sitemizi takdir ediyoruz.

Seviyeli ve Güzel bir muhabbet odasin’da sizlerde islami konular üzerinde sohbet edebilirsiniz.

Argo, Kötü söz karsindaki insani rencide edici kücük söz düsürücü sohbet eden kullanicilar kanallarimizdan cezalandirlip, devami taktirinde Banlanip sitemiz’den uzaklastirilirlar.

Bu kurallarimiz sizlerin daha güzel daha seviyeli kaliteli bir sohbet ortaminda sohbet yapmaniz icindir.

Lütfen kendinizie yapilmasini istemediginiz hal ve hareketleri sizler de baskalarina yapamayiniz. Unutmayiniz sanal internet Pc chat sohbet ortamlarinda olsak bile Bilgisayarlarin arkasindakilerin de birer insan olduklarini unutmuyalim. Onun icin güzel ve keyifli bir sekilde sohbet edelim.

Sohbet odalarimiz da sizlere üyeliksiz ve ücretsiz olarak sunmus oldugumuz islami sohbet siteleri sitemizde sizleri de sohbet etmeye davet ediyoruz.

Sitemiz tamamen islami kosullar üzerine kurulmus efendi dürüst bir sohbet mekanidir.

Sohbet sitemize sizleri de bekliyoruz.
1 yorum var
 1. Tolonbey

  Gönderilme tarihi 23 September 2014 –
  Ben birşey demiyorum kur,an yazıyor, birlikte okuyalım ne diyor?Güven

  Lut peygamberin Kurandaki hikayesi kısaca şöyledir:

  Allahın elçileri (Tevratta iki melek olarak geçer) Lut peygambere misafir olurlar. Bunun haberini alan ve erkeklerle birlikte olan sapık kavmi koşarak Lut peygamberin evine gelir. Bunun karşısında Lut peygamber kavmine dönerek Hicr Suresi’nde şöyle der:

  -Şehir halkı, birbirlerine müjdeleyerek geldi. (Lut onlara) dedi ki: “Bunlar benim misafirlerim, (lütfen) beni utandırmayın! Allahtan korkup (sakının) ve beni küçük düşürmeyin.”

  -(Lut) dedi ki: “Eğer yapmak istiyorsanız, işte bunlar, benim kızlarım.”

  Aynı hikayet Hud Suresi’nde ise şu şekilde geçer:

  (Lut) dedi ki: “Ey kavmim, bunlar benim kızlarım, sizler için daha temizdir. Allahtan korkun ve beni misafirlerim önünde küçük düşürmeyin. Sizin içinizde reşit(doğru düşünen) bir adam yok mudur?”

  Dediler ki: “Şüphesiz sende biliyorsun ki, kızlarında bizim bir hakkımız yoktur. Gerçekte sen, bizim ne istediğimizi biliyorsun.”

  (Lut) dedi ki: “Keşke size yetecek bir gücüm olsaydı veya sağlam bir yere dayanabilseydim.”

  Ahhhhhhhh ah,sizi gidi kandırıkcılar sizi.
  Tamda cehennemliksiniz:)))))


Bir Cevap Yazın.


Dini Sohbet islami siteler Yapımıdır! Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri mIRC indir