islami Sohbet e Girmek icin Tıkla Türbanlı bayan arkadaşlık sitesi

Tarih : 01/02/2012 Ekleyen:
Katogori : Dini Sohbet
Yorumlar : 5 Yorum var
Etiketler : , , , , ,


islami sohbet,islami sohbet siteleri,dini sohbet siteleri TÜRBANLI BAYAN Siteleri,islami bayan siteleri,ÖRTÜLÜ Bayan Sohbet sitemiz hizmetinizdedir.

Türbanlı bayan arkadaşlık sitesi isteyenlere özel sitemizin tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Dünya Dini Sohbet sektöründe ve ülkemizde son zamanlarda yükselen trend, islami arkadaşlık siteleri ve türbanlı arkadaşlık sitesi kavramı. Arama motorlarından yapılan sonuçlara bakılınca terimleri tartışmak manasız kalıyor. Özellikle Son yıllarda muhafazakarlaşma eğilimi gösteren ülkemizde bu tip islami sitelere eğilim ve ilgi yüksek safhada. Sektörde yaptığımız araştırmalarda ülkemizdeki islami arkadaşlık siteleri, dünyadaki benzerlerini takip ediyor. Örneğin muslimlife ve benzeri yabancı islami arkadaşlık siteleri örnekleri Türkiye de gönülden sevenler,habibimol,zevac.islamisiteler ve sizlere önceki yazılarımızda tanıtıp bilgi verdiğimiz diğer evlilik ve izdivaç portalları. Arşivimizden bunları takip edebilir ve gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Bu tip oluşumlara üye olurken elbette dikkatli olmanız noktalar var.islami siteler
islami sohbet Aynen günümüz siyasetinde yaşadığımız gibi insanların en masum en derin ve en içten gelen duyguları olan dini duygularını istismar etmek isteyen kötü niyetli kişiler her yerde olabileceği gibi internet ortamındada karşınıza çıkabilir ve her yerde olabilir. Bu tip kötü niyetli kişiler, işin içine arkadaşlık ve özellikle islami arkadaşlık sitesi kavramı girince daha da dikkatli olunması gerekiyor. Evlilik ve eş seçimi hayırlı kısmet ile izdivaç yapıp uygun bir zevce bulmak, her müslüman erkeğin en büyükarzularından biridir. Çağımızda ise namazında niyazında dinibütün, helal süt emmiş bir bayan bulmak gayet zordur. Tabi bu konuya karşılıklı bakacak olursak dindan bir koca adayı bulmak da gayet zordur. Bu noktada çağımızın bize kazandırdığı nimetlerden biri olan internetten doğru bir şekilde faydalanmak gerekir. İnternet ateş gibidir. Doğru kullanıldığında yemek pişer, yanlış kullanıldığında ise yakıcı,kavurucu ve hatta zarar verici olması kaçınılmazdır.
Artık bayanlarında internet kullanımında dünyada olduğu gibi ülkemizde de aktif olmaya başladıklarını görüyoruz. Bunda hiçbir sakınca olmadığı gibi bilhakis doğru eş adayını ararken pekçok kriterleri kendisi belirleyebilir ve istemediği kişiler ile en baştan zaman kaybetmez. Tabi erkekler içinde aynen geçerlidir bu durum. Örneğin türbanlı kızlar ya da arkadaş arayan bir erkek onunla ilgili sitelere kayıt olarak, istemediği bayan profiller ile görüşmek durumunda kalmaz. Online bayan ya da erkekler ile sohbet eder, İstediği şehri belirler Türbanlı arkadaşlık siteleri aracılığı ile istediği hayırlı kısmetini arar ve mutluluğa koşabilir. Bu diğer tip siteler içinde aynen geçerlidir. Fakat sitemizin buluşma platformu bu tip kullanıcılara hitap etmektedir bu yüzden kimse yanlış anlaşılmasın.
5 yorum var
  1. …………………………………………………………………..

  2. Tamm

  3. tanışmak

  4. uğrunda ölebileceğim. tessettürlü bir hanımefendi arıyorum…tel.0537 911 76 65 sinan.

  5. 00306977190944

    slm adim nurdan yasim 25 .yunanistanda kalan bekar bir turk kiziyim ellhamdurulliyah muslumanim burda bulunmamin tek nedeni ALLAHIN izniyle durust helal sut emmis yureginde ALLAH korkusu olan bir bey efendiyle ileriye yonelik tanismak istiyorum ama lutfen gercekten niyeti ciiddii olan bir bey efendi olursa sevinirim 00306977190944 sohbetcilerle ve yalancilarla ilgilenmem kusura bakmayin hepimize ALLAHTAN bol sanslar niyaz ediyorum saygilar


Bir Cevap Yazın.


Dini Sohbet islami siteler Yapımıdır! Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri mIRC indir