islami Sohbet e Girmek icin Tıkla Arkadaş

Tarih : 24/12/2011 Ekleyen:
Katogori : iSLAMi Sohbet
Yorumlar : 3 Yorum var
Etiketler : , , , , ,


Bayan Arkadaş Siteleri,Bayan Arkadas Ariyorum,Bay Bayan Partner Chat Sohbet Siteleri.
Bir İnsan Arkadaş Ortamında Evlenmeye Hazırlanır
Gençler genel olarak lise çağına geldiğinde arkadaş ortamlarına girmeye başlarlar. Bu girdiği ortamında karşı cinsten iyi bir arkadaş edinirse bu arkadaşlık evlenme noktasına kadar gider. Ancak gençler yaşları itibariyle internet üzerinden arkadaş bulma sitelerinde vakit geçirirler ve tesadüfen burada kafalarına göre bir karşı bayan ile ya da erkekle konuşmaya başlarlar. Bu zamanlarda hayat o kadar hızlı bir şekilde akmaktadır ki zamanın nasıl geçtiğini bilemez gençler. Daha sonra üniversite çağına geldiğinde insanlar daha olgunlaşmış bir şekilde kendine uygun olan sevgiye arkadaşlığa belki de evliliğe ulaşmak için uygun arkadaş arama yaparlar ve bulurlar. Asıl önemli olan o dönemlerde bulunan ilişkiyi her şartta sonsuza kadar devam ettirmektir. Birbirini seven insanlar sonsuza kadar devam etmelidirler. Sonsuz mutluluklar dileğiyle.

Her Arkadaş Sizin İçin İyi Olmayabilir
Her zaman arkadaş gözüyle gördüğünüz bir kişi sizin için hayırdan çok zararla sonuçlanacak olaylar doğurabilir. İyi bir arkadaş ortamınız varsa sizlerde o ortamda kendinize uygun arkadaşı bulma imkânına sahipsiniz. Çünkü bir insanın hele lise çağlarında olan bir insanın huyunu suyunu değiştiren en önemli faktör arkadaştır. Bu arkadaş ortamında kendinize uygun olan bir arkadaş ile tanışabilirsiniz. Arkadaş arıyorum diyerek ortamlara giren bir insan genellikle başarısız olarak sonuçlanabilir. Çünkü insan öncelikle kendini ifade etmeli ve kendini anlatmalıdır. Bu şekilde ortama giren biri başarılı olabilir. Bu ortamda kendiniz için doğru arkadaşı seçebilir ve aradığınız mutluluğa ulaşabilirsiniz. Temennimiz doğru kişilerle tanışmanız.
3 yorum var
  1. mrb

  2. slm

  3. mrh ben sirtten


Bir Cevap Yazın.


Dini Sohbet islami siteler Yapımıdır! Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri mIRC indir